کلینیک نروفیدبک جنوب عظیمیه 09121623463:حرکات ورزشی دوره بارداری

بهترین کرج گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج کاردرمانی البرز , بهترین کرج کلینیک کاردرمانی در کرج

کلینیک نروفیدبک جنوب عظیمیه 09121623463:حرکات ورزشی دوره بارداری

ورزش کردن در دوران بارداری به نظر کاری خطرناک میرسد اما در صورت انجام تمرینات کنترل شده مناسب مطمئن باشید ورزش در بارداری برای سلامت مادر و جنین ضروری است.

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ آیا به تازگی فهمیده اید که باردار هستید؟ اگر اینطور است، احتمالا شدیدا به خاطر این خبر هیجان زده هستید. اما همچنین ممکن است فکر کنید که بارداری چه تاثیری روی برنامه تمرینی تان می گذارد؟

شما چگونه به برنامه تمرینی تان ادامه خواهید داد؟ روشن است که جلسات تمرین معمولتان باید تغییر کنند، اما چطور؟ در اینجا چند تمرین عالی معرفی می کنیم که می توانید حالا که باردار هستید، انجام دهید.

پیاده روی در سر بالایی
با پیشرفت بارداری تان، شما ممکن است قادر نباشید برنامه دویدن یا آهسته دویدن سابق تان را دنبال کنید. در حالی که برخی زنان همچنان این تمرینات را انجام می دهند، اما انجام آنها برای اکثر خانم ها دشوار و ناراحت کننده است.

پیاده روی در سر بالایی، جایگزین خوبی برای این تمرینات است. این تمرین کمی شدیدتر از راه رفتن روی سطح صاف می باشد اما نه آنقدر شدید که برای شما در طول این دوره بارداری خطرناک باشد. به شیب مسیرتان اضافه کنید، موسیقی مورد علاقه تان را بگذارید و شروع به حرکت کنید.

یوگای بارداری
کلاس های یوگای بارداری یکی از بهترین راه ها برای متناسب ماندن در طول دوران بارداری تان است. نکته مهم در مورد یوگا آن است که وضعیت های بسیار مختلفی وجود دارند که شما می توانید امتحان کنید و هر یک از آنها بدنتان را به طور متفاوتی هدف می گیرند.

هنگام پیوستن به یک کلاس یوگا مطمئن شوید حرکاتی را انجام می دهید که به طور خاص متناسب با نیازهای یک زن باردار است. برخی از وضعیت های یوگا می توانند در طول این دوران، کاملا برای شما و کودک در حال رشدتان خطرناک باشند، بنابراین باید به دقت انتخاب کنید. یک مربی یوگای بارداری خوب باید این را بداند.

تمرین با دستگاه
حالا بهترین زمان برای آن است که به جای وزنه های آزاد از دستگاه های بدنسازی استفاده کنید. در حالی که مجبور نیستید کل تمرین تان را بدون وزنه های آزاد انجام دهید. به عنوان مثال: پرس پا، یک حرکت هوشمندانه نسبت به انجام کامل اسکات هالتر است و به همین ترتیب، پرس سینه با دستگاه، گزینه بهتری نسبت به پرس سینه کلاسیک می باشد. زیرا همانطور که بارداری تان پیشرفت می کند، دراز کشیدن به پشت نیز توصیه نمی شود.

مقاله مرتبط: بهترین ورزش ها در دوران بارداری
شنا
در آخر از شنا غافل نشوید. تعداد بسیار زیادی از خانم ها کاملا این تمرین را فراموش می کنند اما شنا، یک تمرین عالی در دوران باردرای است. از آنجا که شما هیچ فشاری روی مفاصلتان در هنگام شنا کردن وارد نمی کنید، شنا می تواند به پاها و مچ پاهای متورم تان استراحت دهد. به علاوه، این یک راه عالی برای اضافه کردن مقاومت به تمرینات تان بدون استفاده از وزنه های واقعی است و حتی بهتر، شما در یک زمان روی بالاتنه و پایین تنه کار می کنید. بنابراین شنا، یک جلسه تمرینی کامل است.

بنابراین در حالی که برای ۹ ماه بعدی پیش رو آماده می شوید، این چند تمرین را نیز در نظر بگیرید. اگر شما در طول این دوره هوشمندانه تمرین کنید، می توانید متناسب بمانید و بهتر از همه اینکه، تمام این ها به شما کمک می کنند که سریع تر به وزن قبل از بارداری تان برگردید.

اعدام متجاوزان پس از محاکمه تجاوز به زنان و دختران جوان در جاده چالوس

behtarinalborz.ir

goftardarmanionline.ir

googleimage.ir

hamejaa.ir

medu-karaj.ir

siavashataee.ir

slpnews.ir

autismonline.ir

avalinkaraj.ir

behtarin-entekhab-karaj-siavashataee.ir

behtarinkaraj.ir

goftardarmanikaraj.ir

goftareravan.ir

google-map.ir

googlegame.ir

googlemovies.ir

karaj-medu.ir

kardarmanialborz.ir

kardarmanikaraj.ir

loknatclinic.ir

loknatshekan.ir

neurofeedbackalborz.ir

otalborz.ir

otkaraj.ir

pff-rhs.ir

pooyesh-dar-goftardarmani-karaj.ir

pooyesh-dar-kardarmani-karaj.ir

siavash-ataee.ir

slpkaraj.ir

slponline.ir

speech-therapy.ir

tjhvnvlhkd.ir

 

ادامه مطلب  نوع برند واکسن مهم نیست/ تزریق حدود ۲۲۰۰ دوز واکسن در ۲۴ ساعت گذشته

Related posts